Settlers Centrum
| |
S6: THE EASTERN REALM
SETTLERS VI
ODKAZY

Settlers 6 >> Terény
Ve světě The Settlers - Rise of an Empire vaši osadníci nezápolí pouze s ročními obdobími, ale také jsou vyzváni čtyřmi různými klimatickými pásy.

Rok v The Settlers: Rise of an Empire má dvanáct měsíce a čtyři roční období. Tyto období mají zvláštní význam pro osadníky; mají potřeby po celý rok, ale zdroje požadované k naplnění nejsou vždy dostupné. Proto je důležité plánovat hodně dopředu a přizpůsobit se různým klimatickým pásům. Co je vhodné pro jeden region může znament jistý hladomor v jiném.

Ku příkladu obilí nebude růst, jestli bude příliš chladno. Rybolov není možný ve vodách, jež jsou zamrzlé. Divočina je hůře nalezitelná a nemůže být tak intenzivně lovena. Během horkých letních měsíců byste měli vždy také sledovat dodávky vody. Dobytek na pastvách musí být zásoben vodou a když je velké scuho, je možné, že vykupne oheň, nebo se zásoby ve skladišti mohou zkazit.

Svět osadníků je dělen na čtyři klimatické pásy:

  • Sychravé podnebí severu je význačné zejména dlouhými, krutými zimami a krátkými léty. Zde musíte být se surovinami velmi opatrní a využít hojného množství ryb a divoké zvěře!  • Podnebí středních zeměpisných šířek se mírní a období jsou docela vyvážená. V zimě sněží a v létě je teplo a relativně sucho.  • Dále na jih jsou již léta žhavější a delší. Během zimních měsíců už nejsou žádné chumelenice. To znamená, že je snazší projít zimou, ale to se vymstí na drahých úrodných půdách, které nebudou tak úrodné jako na severu. Pečlivě přemýšlejte, kam svou farmu postavíte!  • Daleko na jihu je nejteplejší oblast. Ve stepích a pouštích je tvrdé pálící slunce skutečnou výzvou, zemědělství a chov dobytka jsou možné jedině blízko ojedinělých řek a oáz.

 

PARTNEŘI
ANKETA
Jaké jsou vaše dosavadní dojmy ze Settlers: Kingdoms of Anteria?
Výborné
Pruh 31.6 %
Dobré
Pruh 15.8 %
Jde to
Pruh 15.7 %
Asi se to moc nepovede
Pruh 15.8 %
Hrůza
Pruh 21.2 %
Celkem hlasovalo: 3860
Výsledky minulých anket
GAMESHOP
QUICKBOX