Settlers Centrum
| |
S6: THE EASTERN REALM
SETTLERS VI
ODKAZY

Settlers 6 >> Hrdinové >> Marcus

MARCUS

Marcus pochízá z Vestholmu a je najstarším synem usilovné dědineské rodiny. Už jako dítě dělal s otcem jako dřevorubec a učil se jak má správně vést sekeru a později i meč. Svojí odvahu dokázal ve své mladosti, když pomohl zahnat stádo vlků. Od té doby bojoval už v hodně válkách a byl uznávaným bojovníkem.

 

Marcus je "muž národa", a jeho poddaní ho ctí proto, neboť se stará o jejich blaho a nikdy na nich nezapomene. Lidé ho mají rádi i proto, že pochází z Vestholmu a teda dobře zná tamnější zvyklosti. V tom dostává přednost před ostatními rytířy. Je přesvědčený, že nemůže odkládat povinnosti (nevedlo by to k vítězství), ale musí se jim postavit z očí do očí.

 

Má velmi dobrou bojovou taktiku. Když jde dobývat město, dává svým vojákům pochodně, aby vypálili dřevěnou palisádu, která tvoří jedinou ochranu města. Tím dokazuje, že je velmi dobrý bojový taktitk.

 

Pasivní schopnost: Najímání bojovníku s meči a lučištníků stojí méně zlata.

Aktivní schopnost: Marcus může dát pochodně vojákům stojícím poblíž něj, ti tak získají novou útočnou zbraň na vypalování budov nebo dřevěných palisád.

 

 

PARTNEŘI
ANKETA
Jaké jsou vaše dosavadní dojmy ze Settlers: Kingdoms of Anteria?
Výborné
Pruh 35.1 %
Dobré
Pruh 15.5 %
Jde to
Pruh 15.5 %
Asi se to moc nepovede
Pruh 15.9 %
Hrůza
Pruh 18.0 %
Celkem hlasovalo: 2746
Výsledky minulých anket
GAMESHOP
QUICKBOX