Settlers Centrum
| |
S6: THE EASTERN REALM
SETTLERS VI
ODKAZY

Settlers 6 >> Hrdinové

Noví rytíři se k vám připojí po cestě skrze Kampaň v případě, že jste úspěšní. Před každou novou misí si vybíráte rytíře, který se vám zdá, že je pro zvládnutí výzvy nejvhodnější.

V singleplayerových a multiplayerových hrách si také před startem hry vybíráte jednoho ze čtyř rytířů.

 

Vyšlete svého rytíře prozkoumat území a odkrýt mlhu války. Můžou pro vás obsadit nová území, vyřizovat požadavky, bojovat s protihráči a přepadnout obchodníky.

 

Když je váš rytíř v boji ošklivě zraněn, vrátí se do Hradu, aby se uzdravil. Jakmile bude rytíř uzdraven, objeví se před Hradem a bude zase schopen vykonávat vaše příkazy.

 

Každý se šesti rytířů má dvě speciální dovednosti. Pasivní dovednost rytíře je stále zapnuta, kdežto jeho aktivní dovednost může být zapnuta jen ve vhodný okamžik, po kterém bude potřeba na regeneraci určitý čas.

 

ALANDRA

Alandra pochází z dlouhé linie paladinů, učenců a mystiků. Jako dítě měla ve zvyku poslouchat podivuhodné historky a činy rytířů, a od brzkého věku se snažila směřovat k cíli rytířství, sílících ravicí a vůlí. Vyvinula se do mladé ženy s unáhlenou...

[Více...]

MARCUS

Marcus je muž národa a osadníci ho uctívají tak, jako on jim velmi přispívá k prosperitě. Nic není dražší jeho srdci než ochrana všech pod jeho vedením. Jelikož pochází přímo z řad samotných osadníků, je obeznámen se zvyky a tradicemi těchto zemí.

[Více...]

 

ELIAS

Elias se sám pyšní svojí tvrdostí, ale je to poctivý obchodník. Na povrchu se zdá, že se zajímá pouze o svůj příjem, ale je si vědom, že některé věci v životě se nemohou se zlatem měřit.

[Více...]

 

HAKIM

Síly přesvědčovíní Hakima abd al Sara jsou tak silné, že si může naklonit i sebetvdohlavějšího protivníka. Hakim všechny možnosti vždy v klidu rozváží, soustředí se na ně a snaží se dosáhnout vlídného řešení.

[Více...]

 

KESTRAL

Kestral má ráda sílu, ale hluboko uvnitř usiluje o rovnováhu a stabilitu. Vidí svět jako divočinu plnou bestií, ve které je více temnoty než světla a kde každý musí být silný a soběstačný, aby přežil.

[Více...]

 

THORDAL

Thordal si užívá skvělé pověsti mezi lidmi jeho severského domova, ale osadníci z jihu jsou k němu také přátelští, ačkoliv při prvním pohledu na Narlindra normálně sahají po zbraních. Je to zásluha zejména Thordalova charakteru - je lidský, ale skutečný a přímý.

 

PARTNEŘI
ANKETA
Jaké jsou vaše dosavadní dojmy ze Settlers: Kingdoms of Anteria?
Výborné
Pruh 31.6 %
Dobré
Pruh 15.8 %
Jde to
Pruh 15.7 %
Asi se to moc nepovede
Pruh 15.8 %
Hrůza
Pruh 21.2 %
Celkem hlasovalo: 3860
Výsledky minulých anket
GAMESHOP
QUICKBOX